Paslaugos


Dizainas

Užuolaidos – labai svarbi interjero detalė. Jos gali vizualiai padidinti ar sumažinti, pašviesinti ar patamsinti kambario erdvę, suteikti jaukumo. Renkantis užuolaidas svarbu išmanyti ir užuolaidų dizaino pagrindinius principus, kad užuolaidos neatrodytų per trumpos ar per ilgos, būtų lengvai užtraukiamos ir atitraukiamos. Užuolaidų salone teikiame dizaino, siuvimo ir montavimo paslaugas. Turime gausų užuolaidų audinių pasirinkimą. Užuolaidų salone galima užsisakyti dienines užuolaidas, naktines užuolaidas, romanetes, austrijietes, širmas ir kitokias netradicines užuolaidas jūsų namams. Ilgametę patirtį turinti dizainerė parenka tinkamiausius audinius ir tvirtinimo, bei dekoro detales derindama prie Jūsų namų interjero. Bendradarbiaujame su žinomais architektais ir interjero dizaineriais. Mūsų Dizainerės konsultacijos vyksta salone "Su Džiazu" Kaune (Čiurlionio g. 15). Taip pat konsultuojame ir JŪSŲ NAMUOSE. Atsivežame audinių, karnizų pavyzdžius į Jūsų namus ar biurą ir prideriname prie jūsų interjero. Paslaugas teikiame visoje LIETUVOJE.


Siuvimas

Profesionalus ir greitas įvairiausių inerjero tekstilės gaminių pasiuvimas. Siuvame: Dienines užuolaidas, Naktines užuolaidas, Romanetes (romėniškas užuolaidas), Austrijietes (austriškąsias užuolaidas), Širmas, Lovatieses, Staltieses ir Pagalvėles. Užuolaidų salone platus užuolaidinių audinių asortimentas. Užuolaidų medžiagos perkamos iš patikimų užsienio partnerių. Asortimentą nuolat atnaujiname pagal naujausias audinių dizaino tendencijas. Ilgametę patirtį turinčios siuvėjos sumodeliuoja ir pasiuva užuolaidas pagal kiekvieno kliento norus.


Montavimas

Užuolaidų salone rasite gausų karnizų, bėgelių, romanečių mechanizmų ir kitų tvirtinimo detalių pasirinkimą. Teikiame karnizų, užuolaidų, romanečių, širmų, austrijiečių sistemų montavimo, bei tvirtinimo paslaugas. Meistras atvyksta į kliento namus ir kruopščiai pritvirtina pasirinktą karnizą ar užuolaidų konstrukciją nepažeisdamas langų apdailos. Užuolaidos išlyginamos ir pakabinamos specialiomis tvirtinimo detalėmis, kad būtų lengvai užtraukiamos ir atitraukiamos.